Zombie Army 4: Season Pass One za darmo w Xbox Store

Zombie Army 4: Season Pass One

Nie da się ukryć, że każdy z nas lubi, kiedy coś, za co zwykle trzeba zapłacić, zostaje udostępnione bezpłatnie. Tak się składa, że teraz w Xbox Store można pobrać zupełnie za darmo pierwszy zestaw dodatków do gry Zombie Army 4: Dead War. Regularna cena tego pakietu przekracza 100 zł, więc okazja jest naprawdę niezła.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Zombie Army 4: Season Pass One za darmo

Zwiastun Zombie Army 4: Season Pass One

Zombie Army 4: Season Pass One zapewnia dodatkową zawartość do gry Zombie Army 4: Dead War. Mowa tu m.in. o trzech dodatkowych poziomach, czterech pakietach postaci, dziewięciu pakietach broni czy pięciu pakietach skórek do broni.

Aby zgarnąć omawiany season pass za darmo, wystarczy udać się pod ten adres i wcisnąć duży zielony przycisk z napisem Pobierz, tuż pod okładką zestawu. Pakiet wymaga do działania podstawowej wersji gry Zombie Army 4: Dead War w wersji na PC lub konsole (Xbox One, Xbox Series X|S), ale można go odebrać, nawet gdy się jej nie posiada. Nie wiadomo, jak długo pozycja pozostanie bezpłatna, dlatego lepiej skorzystać z okazji czym prędzej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z