Avatar na Steam — jak zmienić profilowe? Poradnik krok po kroku

Steam

Jeżeli nie wiesz, jak ustawić avatar na Steam lub jak go zmienić, to ten poradnik jest dla Ciebie. Krok po kroku pokażemy Ci, gdzie wgrywa się nowe profilowe. Cały proces jest niezwykle prosty i można go zakończyć w mniej niż minutę.

Jak zmienić avatar na Steam?

Aby ustawić profilowe na Steam, w pierwszej kolejności należy uruchomić klienta Steam na swoim komputerze. Dalszy proces zmiany avatara najprościej opisać krok po kroku, dlatego tak też zrobimy. Mianowicie:

Steam ustawianie avatara
Krok 1
  1. Po uruchomieniu klienta Steam, w górnym menu najedź kursorem na swoją nazwę użytkownika i z rozwiniętego menu wybierz opcję Profil.
  2. Będąc na stronie swojego profilu, kliknij widoczny po prawej stronie przycisk Edytuj profil.
  3. Z menu po lewej stronie wybierz zakładkę Awatar.
  4. Wciśnij przycisk Prześlij swój awatar i wybierz z dysku grafikę, którą chcesz ustawić jako swoje profilowe na Steam. Obrazek musi mieć minimalne wymiary 184 x 184 px.
    • Alternatywnie możesz wybrać jeden z gotowych awatarów z gier, widocznych poniżej w sekcji Twoje Awatary.
  5. Po przesłaniu grafiki zjedź na sam dół i wciśnij przycisk Zapisz.

Gotowe! Tym sposobem Twój avatar na Steamie został zaktualizowany. Aby zmienić go ponownie, raz jeszcze wykonaj opisane wyżej kroki.

Aktualizacja profilowego na Steam — podsumowanie poradnika

Należy uczciwie przyznać, że nie trzeba się przesadnie natrudzić, aby zmienić awatar na Steam. Ustawienie nowego profilowego to tylko kilka chwil i kilka kliknięć. Innymi słowy, każdy bez trudu sobie poradzi.

Przeczytaj też: Jak zwrócić grę na Steam

Mamy nadzieję, że nasz poradnik okazał się pomocny. W razie dodatkowych pytań — służymy pomocą w sekcji komentarzy poniżej.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.