Ankieta dla Czytelników XGP. Pomóż nam stać się jeszcze lepszym portalem!

xgp ankieta

Cześć wszystkim! Niedawno XGP obchodziło swoje trzecie urodziny, co niezmiernie nas cieszy, bo pokazuje, że cały czas chętnie nas czytacie. Nie zamierzamy się zatrzymywać, dlatego przygotowaliśmy ankietę, o której wypełnienie bardzo prosimy.

Chcemy, aby XGP stawało się coraz lepszym miejscem, do którego będziecie chętnie wracać, dlatego zamierzamy wziąć sobie Wasze uwagi do serca. W ankiecie znajdziecie pytania dotyczące nie tylko Waszych osobistych preferencji dotyczących platform oraz gier, ale także treści, jakich oczekujecie od XGP oraz potencjalnych zmian w wyglądzie / działaniu samej strony i rozwoju nowych projektów w ramach rodziny XGP.

Każdy głos jest dla nas na wagę złota, bo zależy nam, aby XGP.pl było miejscem dla każdego gracza, bez względu na preferowaną przez Was platformę.

Odpowiedzi zbieramy do połowy lipca – wypełnienie całej ankiety nie powinno zająć więcej niż 5-7 minut. Aby przejść do formularza, kliknij poniższy przycisk.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy, jeżeli zdecydujesz się wypełnić rzeczoną ankietę! Im więcej głosów otrzymamy, tym łatwiej będzie nam wprowadzić konkretne zmiany, ponieważ da nam to szerszy pogląd na Wasze preferencje 🙂

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.