KONKURS: wygraj dowolną, wybraną przez siebie grę!

Konkurs wygraj dowolną grę XGP x Instant Gaming

Nie da się ukryć, że wszyscy lubimy konkursy z fajnymi nagrodami. A skoro o konkursach mowa, to przygotowaliśmy dla Was giveaway we współpracy ze sklepem Instant Gaming. Główną nagrodą w zabawie jest dowolna, wybrana przez Was gra.

Konkurs, w którym można wygrać dowolną grę. Jak wziąć udział?

Jak wziąć udział w konkursie XGP x Instant Gaming
Wzięcie udziału w konkursie trwa tylko kilka sekund – cały proces jest niezwykle prosty.

Instant Gaming ma w swojej ofercie setki gier na PC i konsole, a także przeróżne abonamenty (np. Xbox Game Pass czy PS Plus). Wspólnie z tym właśnie sklepem postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs, w którym sami możecie wybrać, co chcecie wygrać – może to być gra, ale też któryś ze wspomnianych abonamentów.

Aby wziąć udział w konkursie, w pierwszej kolejności trzeba przejść na stronę konkursową, co można zrobić, klikając w poniższy przycisk. Następnie w odpowiednim polu należy wpisać nazwę produktu (gry, abonamentu) z oferty Instant Gaming, który chce się wygrać.

Po wykonaniu tej czynności, na stronie giveawaya całość zatwierdzamy pomarańczowym przyciskiem z napisem „Weź udział” – wówczas można już zacząć liczyć na łut szczęścia. Opcjonalnie można też zaobserwować Instant Gaming w mediach społecznościowych, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w sklepie Instant Gaming, to musisz je założyć, ale całość zajmuje tylko kilka sekund. Konkurs trwa do 31 stycznia do godziny 23:00. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo. Powodzenia!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.