Pomóż nam stworzyć bazę gier z Xbox Game Pass w polskiej wersji językowej!

Prośba dla czytelników

Dobra, robimy to. Wielokrotnie prosiliście, aby w naszej bibliotece gier w Xbox Game Pass pojawiła się kolumna z informacją o tym, czy dany tytuł oferuje polską wersję językową. Aktualnie pracujemy nad przeprojektowaniem tabelki, aby możliwe było zmieszczenie tej wzmianki.

Bez twojej pomocy nie damy rady!

Xbox Game Pass gry w polskiej wersji językowej
Tak to może wyglądać!

Obecnie w Xbox Game Pass można znaleźć około 500 gier. Sami nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich, dlatego postanowiliśmy poprosić was o pomoc – wspólnie zbudujmy bazę gier z Xbox Game Pass w polskiej wersji językowej!

Jeśli więc ogrywacie obecnie jakieś tytuły z Game Passa, to będziemy bardzo wdzięczni za informację o ich wersji językowej w komentarzach poniżej (nie musicie zakładać konta, by skomentować – w formularzu pod postem wystarczy zaznaczyć opcję „wolę pisać jako gość”). Prosimy o zamieszczanie komentarzy w takim formacie:

  • Tytuł gry: (np. „Fallout 3”) – uwzględnijcie też edycję, jeśli dotyczy (np. „Ultimate Edition”, „GOTY”)
  • Platforma: (np. Xbox One)
  • Wersja językowa: (np. „polskie napisy”, „polski dubbing”, „polski dubbing i napisy”, „angielska”)

W komentarzu możecie wspomnieć o dowolnej liczbie gier. Prosimy jednak, abyście informowali tylko o tytułach, co do których wersji językowej jesteście absolutnie pewni.

PS. Byłoby miło, gdybyście udostępnili ten wpis na swojej ulubionej grupie na Facebooku, forum czy kanale Discord. Im więcej osób dołoży swoją cegiełkę, tym pełniejsza będzie nasza baza, z której skorzystają wszyscy. 😉

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z