1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 11 zł! Mocna promocja na Black Friday 2023

Xbox Game Pass Ultimate Black Friday

W sklepach wystartowała właśnie rewelacyjna promocja na Xbox Game Pass Ultimate. Z okazji Black Friday, 1 miesiąc subskrypcji można kupić za jedyne 11 zł. Oferta jest skierowana do nowych jak i powracających użytkowników.

Kup 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate

Co ważne: możesz kupić od razu kilka kodów na zapas (np. 5), lecz nie można ich aktywować wszystkich na raz. Innymi słowy, można kupić np. 1 kod, aktywować go, a gdy on wygaśnie, to dopiero wtedy można wpisać kolejny.

Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.