OKAZJA: 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 30 zł! Promocja dla nowych i powracających

Xbox Game Pass Ultimate

W sklepach Eneba i GAMIVO ruszyła fajna promocja na 1 miesiąc subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, który można kupić już za ok. 30 zł. Kod zadziała u wszystkich, którzy nie mają obecnie aktywnego abonamentu XGPU. Kluczy nie można kumulować, więc na jednym koncie można aktywować tylko jeden.

Kup 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate

Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego zainteresowanym radzimy się spieszyć. Ktoś się skusi? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.