12 miesięcy PS Plus Essential (lub 6 miesięcy PS Plus Premium) dostępne za 195,77 zł!

PS Plus

W sklepie Instant Gaming wystartowała bardzo dobra promocja na 12 miesięcy abonamentu PS Plus Essential lub 183 dni PS Plus Premium (można dokonać konwersji). Kod wyceniono na 195,77 zł i na ten moment jest to najlepsza oferta w sieci. Za te pieniądze zdecydowanie warto!

Kup 12 miesięcy PlayStation Plus Essential

Oferta jest ograniczona czasowo, a zapasy kluczy wyprzedają się w mgnieniu oka, więc radzimy się spieszyć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.