12 miesięcy PS Plus Extra za 260 zł, rok PS Plus Premium za 370 zł! Promocja–niespodzianka od PlayStation

ps plus promocja

Sony niespodziewanie ruszyło z promocją na abonamenty PS Plus Extra i Premium dla nowych oraz powracających użytkowników. Obniżki w PS Store wynoszą kolejno 44% i 33%, ale w istocie można zaoszczędzić jeszcze więcej dzięki wykorzystaniu tańszych giftcardów. Chcesz kupić 12 miesięcy PS Plus Extra za ok. 260 zł lub rok PS Plus Premium za 370 zł? Czytaj dalej!

12 miesięcy PS Plus Extra za 260 zł

Aby kupić 12 miesięcy PS Plus Extra za ok. 260 zł, kliknij poniższy przycisk, a rozwinie się poradnik pokazujący krok po kroku, jak zdobyć subskrypcję w tak dużej promocji.

12 miesięcy PS Plus Premium za 370 zł

Aby kupić 12 miesięcy PS Plus Premium za ok. 370 zł, kliknij poniższy przycisk, a rozwinie się poradnik pokazujący krok po kroku, jak zdobyć subskrypcję w tak dużej promocji.

Promocja obowiązuje do 11 lutego 2024 roku, jednak zainteresowanym i tak radzimy dokonać zakupu czym prędzej, bo liczba giftcardów w sklepach jest mocno ograniczona i zwykle przy takich ofertach szybko ich braknie. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.