MEGA OKAZJA: 12 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate dostępne za ok. 180 zł! Promocja dla wszystkich

Xbox Game Pass Ultimate

W sklepach wystartowała rewelacyjna promocja na 12 miesięcy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Kody można kupić za ok. 180 zł, a co najlepsze — można je sumować, a do tego działają na każdym koncie (u nowych, obecnych i powracających użytkowników). Aby nabyć abonament w podanej cenie, kliknij w poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją.

Aby kupić 12 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 180 zł, trzeba wykorzystać darmowego VPN-a i klucz z Turcji, który oczywiście będzie działać w Polsce bez żadnego problemu. Jeśli chcesz nabyć omawianą subskrypcję za wspomnianą kwotę, po prostu wykonaj poniższe kroki.

Krok 1
Kup 12 miesięcy abonamentu Xbox Game Pass Ultimate z jednego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest aktualnie najkorzystniejsza – ceny stale się zmieniają).

12 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate (Turcja)

Krok 2
Pobierz za darmo Urban VPN (lub użyj swojego VPN-a, jeśli posiadasz) i zainstaluj go jako rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome — możesz też ściągnąć rozszerzenie do innych przeglądarek albo aplikację na smartfon z Androidem lub iOS, ale w przeciwieństwie do rozszerzenia dla Google Chrome, będziesz musiał(a) rozpocząć bezpłatny 7-dniowy okres próbny wersji premium, jednocześnie pamiętając, aby anulować go przed końcem. Po pomyślnej instalacji uruchom VPN-a i połącz się z tureckim serwerem.

Krok 3
Będąc połączonym(ą) z tureckim serwerem, odwiedź stronę redeem.microsoft.com i aktywuj kupiony kod na 12 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate.

Krok 4
Wszystko gotowe. Możesz już wyłączyć VPN-a i cieszyć się z 12 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 180 zł!

Raz jeszcze przypominamy, że kody działają u wszystkich – nowych, obecnych i powracających abonentów. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić od razu dwa lub trzy kody i aktywować je za jednym razem. Aby zgarnąć X miesięcy, musisz zakupić następującą liczbę kluczy:

  • 12 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 1 kod (ok. 180 zł)
  • 24 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 2 kody (ok. 360 zł)
  • 36 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 3 kody (ok. 540 zł)

Trzeba jednak pamiętać, że maksymalnie na koncie można mieć 36 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate, dlatego nie ma sensu kupować więcej niż trzech kluczy jednocześnie. Ewentualnie można kupić więcej na później, bo promocja jest ograniczona czasowo, a kody nie mają terminu ważności.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z