MEGA OKAZJA: 12 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate dostępne za ok. 180 zł! Promocja dla wszystkich

Xbox Game Pass Ultimate

W sklepach wystartowała rewelacyjna promocja na 12 miesięcy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Kody można kupić za ok. 180 zł, a co najlepsze — można je sumować, a do tego działają na każdym koncie (u nowych, obecnych i powracających użytkowników). Aby nabyć abonament w podanej cenie, kliknij w poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją.

Raz jeszcze przypominamy, że kody działają u wszystkich – nowych, obecnych i powracających abonentów. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić od razu dwa lub trzy kody i aktywować je za jednym razem. Aby zgarnąć X miesięcy, musisz zakupić następującą liczbę kluczy:

  • 12 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 1 kod (ok. 180 zł)
  • 24 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 2 kody (ok. 360 zł)
  • 36 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 3 kody (ok. 540 zł)

Trzeba jednak pamiętać, że maksymalnie na koncie można mieć 36 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate, dlatego nie ma sensu kupować więcej niż trzech kluczy jednocześnie. Ewentualnie można kupić więcej na później, bo promocja jest ograniczona czasowo, a kody nie mają terminu ważności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.