[RABAT 81%] Kup 270 dni Xbox Game Pass Ultimate za 110 zł (zamiast 567 zł)! WIELKA OKAZJA dla wszystkich

270 dni xgpu za 110 zł

OSTATNIA SZANSA NA ZAKUP XBOX GAME PASS ULTIMATE TAK TANIO! MICROSOFT OGŁOSIŁ PODWYŻKI CEN

10 lipca 2024 roku Microsoft niespodziewanie ogłosił kolejne podwyżki cen Xbox Game Pass Ultimate ze standardowych 63 zł / msc na 74 zł za miesiąc. To z kolei spowodowało, że kody pozwalające przedłużyć subskrypcję z zewnętrznych sklepów (uwzględnione w tym poradniku) również podrożały, a w dodatku większość z nich jest już wyprzedana i wygląda na to, że zostały ostatnie sztuki. Dlatego też jeżeli chcesz się jeszcze załapać i kupić XGPU tak tanio, nie zwlekaj – zrób to teraz, póki jeszcze możesz!

Ruszyła niewiarygodnie dobra promocja, jakiej nie było od ponad 2 lat. Otóż obecnie aż 270 dni subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate można kupić za jedyne 110 zł, zamiast standardowej ceny wynoszącej 567 zł. To aż 81% rabatu, który zapewne nie potrwa długo, bo kody wyprzedają się na pniu.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) Game Passem Ultimate z tak dużym rabatem, radzimy się spieszyć (dostępne są także promocje na dłuższe okresy – 540 i 750 dni). Poniżej tłumaczymy krok po kroku, jak skorzystać z promocji – czytaj dalej! Oferta przeznaczona dla nowych i powracających użytkowników.

Jeżeli masz obecnie abonament Xbox Game Pass Ultimate, ale mimo wszystko też chcesz skorzystać z tej okazji, nic nie stoi na przeszkodzie. W takiej sytuacji kup potrzebne kody już teraz (one nie mają terminu ważności – nigdy nie wygasają), ale aktywuj je dopiero po zakończeniu obecnego okresu subskrypcji. Dzięki temu zagwarantujesz sobie cenę jak w poradniku, bo za kilka tygodni / miesięcy może ona być równie dobrze 2-3 razy większa.

━━━━━━━━━━━━━━

A jeżeli nie chcesz czekać z aktywacją i jako aktualny użytkownik wolisz przedłużyć subskrypcję już teraz (nieco mniej korzystnie), sprawdź ten poradnik i postępuj wg instrukcji.

Zainteresowany(a) ofertą na 270 dni XGPU za ok. 110 zł? Czytaj dalej.

270 dni Xbox Game Pass Ultimate za 110 zł (567 zł) – jak skorzystać z okazji?

Aby zgarnąć 270 dni (9 miesięcy) Xbox Game Pass Ultimate za ok. 110 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem (jeśli jesteś aktualnym, też możesz skorzystać – kliknij i przewiń wyżej po więcej info), kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

540 dni Xbox Game Pass Ultimate za 190 zł (1134 zł) – jak skorzystać z okazji?

Aby zgarnąć 540 dni (18 miesięcy) Xbox Game Pass Ultimate za ok. 190 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem (jeśli jesteś aktualnym, też możesz skorzystać – kliknij i przewiń wyżej po więcej info), kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

750 dni Xbox Game Pass Ultimate za 270 zł (1575 zł) – jak skorzystać z okazji?

Aby zgarnąć 750 dni (25 miesięcy) Xbox Game Pass Ultimate za ok. 270 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem (jeśli jesteś aktualnym, też możesz skorzystać – kliknij i przewiń wyżej po więcej info), kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

Nie ma co ukrywać, że rzeczone promocje są wręcz legendarne! Takich okazji na Xbox Game Pass Ultimate nie było już od ponad 2 lat i wiele wskazuje na to, że takie rabaty mogą się już nigdy nie powtórzyć.

Dlatego też wszystkim zainteresowanym radzimy skorzystać z promocji, póki wciąż jest dostępna. WARTO! <3

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.