3 miesiące Xbox Live Gold dostępne za 35 zł! Możliwa konwersja na Xbox Game Pass Ultimate

3 miesiące Xbox Live Gold

W sklepie Eneba ruszyła właśnie bardzo dobra promocja na Xbox Live Gold. 3 miesiące abonamentu można obecnie kupić za jedyne 35 zł. To świetna okazja, z której warto zdecydowanie skorzystać – można kupić od razu więcej niż 1 kod i aktywować kilka.

Kup 3 miesiące Xbox Live Gold

Promocja trwa do 26 czerwca do godziny 13:00 lub wyczerpania zapasów. Kod na 3 miesiące Xbox Live Gold można aktywować na każdym koncie – u nowych, obecnych jak i powracających subskrybentów.

Możliwa konwersja na Xbox Game Pass Ultimate – co i jak?

Po aktywowaniu 3 miesięcy Xbox Live Gold na profilu z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate, do naszego konta zostanie dodanych aż 50 dni XGPU. Natomiast jeśli aktywujemy najpierw 3 miesiące Xbox Live Gold, nie posiadając aktywnego XGPU, to wystarczy dokupić 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate (ok. 25 zł), aby całość przekonwertowała się na 4 miesiące XGPU.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.