GIGA OKAZJA: Aż 540 DNI Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 190 zł! Kup 18 miesięcy subskrypcji 83% taniej

18 msc xgpu za 190 zl

Wystartowała tak dobra promocja na Xbox Game Pass Ultimate, że aż nie wiemy, co powiedzieć. Obecnie aż 18 miesięcy abonamentu (540 dni) można kupić za jedyne 190 zł, a więc 83% taniej względem ceny regularnej, która przy tak długim okresie wyniosłaby aż 1134 zł. Promocja przeznaczona dla nowych i powracających użytkowników.

Jeżeli masz obecnie abonament Xbox Game Pass Ultimate, ale mimo wszystko też chcesz skorzystać z tej okazji, nic nie stoi na przeszkodzie. W takiej sytuacji kup potrzebne kody już teraz (one nie mają terminu ważności – nigdy nie wygasają), ale aktywuj je dopiero po zakończeniu obecnego okresu subskrypcji. Dzięki temu zagwarantujesz sobie cenę jak w poradniku, bo za kilka tygodni / miesięcy może ona być równie dobrze 2-3 razy większa.

━━━━━━━━━━━━━━

A jeżeli nie chcesz czekać z aktywacją i jako aktualny użytkownik wolisz przedłużyć subskrypcję już teraz (nieco mniej korzystnie), sprawdź ten poradnik i postępuj wg instrukcji.

Zainteresowany(a)? Czytaj dalej.

540 dni Xbox Game Pass Ultimate za 190 zł (1134 zł) dla nowych i powracających użytkowników

Aby zgarnąć 540 dni (18 miesięcy) Xbox Game Pass Ultimate za ok. 190 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem (jeśli jesteś obecnym, też możesz skorzystać – dowiedz się więcej), kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.


Chcesz kupić subskrypcję w równie rewelacyjnej cenie na jeszcze dłużej? Rozwiń poradnik poniżej ⬇️

750 dni Xbox Game Pass Ultimate za 270 zł (1575 zł) dla nowych i powracających użytkowników

Aby zgarnąć 750 dni (25 miesięcy) Xbox Game Pass Ultimate za ok. 270 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem (jeśli jesteś obecnym, też możesz skorzystać – dowiedz się więcej), kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

Ta promocja przywodzi na myśl najlepsze okazje na Xbox Game Pass Ultimate, jakie były kiedykolwiek dostępne. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo ceny kodów mogą pójść w górę lada moment (to pewne, że do tego dojdzie – to tylko kwestia czasu).

Ktoś się skusi? Napiszcie w komentarzach poniżej!

PS. Kody nigdy nie wygasają (nie mają terminu ważności), dlatego jeżeli chcesz się zabezpieczyć na przyszłość, możesz ich kupić na zapas równie dobrze i 30! Dzięki temu zapewnisz sobie subskrypcję za „grosze” na długie lata 🙂

Na XGP.pl regularnie wrzucamy najlepsze promocje dla graczy, takie jak ta, a także publikujemy codzienne newsy, recenzje i artykuły. Aby być na bieżąco z tym, co piszczy w gamingu (także promocjami), daj nam lajka na Facebooku oraz dołącz do naszego serwera na Discordzie!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.