55-calowy telewizor TCL 55QLED870 dostępny za 2742 zł! Możliwe 30 rat 0% (91 zł miesięcznie)

TCL 55QLED870

W sklepie RTV EURO AGD wystartowała bardzo dobra promocja na ceniony telewizor TCL 55QLED870 z 55-calowym ekranem. Obecnie sprzęt można mieć za 2742 zł lub 91 zł miesięcznie, jeżeli zdecydujesz się dokonać zakupu na 30 rat 0%. Promocja ograniczona czasowo, dlatego zainteresowanym jak zawsze radzimy się spieszyć!

Kup TCL 55QLED870

Specyfikacja telewizora:

  • Ekran: 55 „, 4K UHD / 3840 x 2160
  • Smart TV: tak
  • Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
  • Matryca: QLED
  • Dodatkowe funkcje: HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Wybierając zakup na raty, TV można mieć naprawdę tanio – to bardzo fajna opcja, z której warto skorzystać, po czym ustawić sobie przelew cykliczny na koncie, aby zapomnieć o tym zobowiązaniu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.