OKAZJA ROKU: Aż 750 dni Xbox Game Pass Ultimate za 270 zł! Skorzystaj z mega promocji (83% zniżki)

xbox game pass ultimate 750 dni za 270 zł

Jeżeli grasz na konsolach Microsoftu lub PC, obok tej promocji nie możesz przejść obojętnie. Wystartowała bowiem niewiarygodnie dobra oferta, w ramach której można kupić aż 750 dni subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 270 zł (to zniżka w wysokości aż 83% względem ceny regularnej)! Oferta przeznaczona dla nowych i powracających użytkowników.

Jeżeli masz obecnie abonament Xbox Game Pass Ultimate, ale mimo wszystko też chcesz skorzystać z tej okazji, nic nie stoi na przeszkodzie. W takiej sytuacji kup potrzebne kody już teraz (one nie mają terminu ważności – nigdy nie wygasają), ale aktywuj je dopiero po zakończeniu obecnego okresu subskrypcji. Dzięki temu zagwarantujesz sobie cenę jak w poradniku, bo za kilka tygodni / miesięcy może ona być równie dobrze 2-3 razy większa.

━━━━━━━━━━━━━━

A jeżeli nie chcesz czekać z aktywacją i jako aktualny użytkownik wolisz przedłużyć subskrypcję już teraz (nieco mniej korzystnie), sprawdź ten poradnik i postępuj wg instrukcji.

Zainteresowany(a) ofertą na 750 dni XGPU za ok. 270 zł? Czytaj dalej.

750 dni Xbox Game Pass Ultimate za 270 zł (1575 zł) – jak skorzystać z okazji?

Aby zgarnąć 750 dni (25 miesięcy) Xbox Game Pass Ultimate za ok. 270 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem (jeśli jesteś aktualnym, też możesz skorzystać – kliknij i przewiń wyżej po więcej info), kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.


Chcesz kupić subskrypcję w równie rewelacyjnej cenie na jeszcze dłużej? Rozwiń poradnik poniżej ⬇️

3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 430 zł (2268 zł) – jak skorzystać z okazji?

Aby zgarnąć 3 lata (36 miesięcy) Xbox Game Pass Ultimate za ok. 430 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem (jeśli jesteś aktualnym, też możesz skorzystać – kliknij i przewiń wyżej po więcej info), kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

Nie da się ukryć, że promocje są wprost rewelacyjne – tak dobre oferty ostatni raz dostępne były 2 lata temu! Zainteresowanym radzimy się więc spieszyć, bo nie wiadomo czy jeszcze kiedyś XGPU będzie można kupić tak tanio.

Wiemy za to na pewno, że ceny kodów idą w górę regularnie, dlatego warto je kupić za pamięci, bo historia niejednokrotnie pokazała, ze na przestrzeni tygodnia-dwóch ceny niejednokrotnie potrafiły urosnąć nawet dwukrotnie!

PS. Kody nigdy nie wygasają (nie mają terminu ważności), dlatego jeżeli chcesz się zabezpieczyć na przyszłość, możesz ich kupić na zapas równie dobrze i 30! Dzięki temu zapewnisz sobie subskrypcję za „grosze” na długie lata 🙂

Na XGP.pl regularnie wrzucamy najlepsze promocje dla graczy, takie jak ta, a także publikujemy codzienne newsy, recenzje i artykuły. Aby być na bieżąco z tym, co piszczy w gamingu (także promocjami), daj nam lajka na Facebooku oraz dołącz do naszego serwera na Discordzie!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.