Kup 9 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 170 zł! Obniżka o 70%, tak tanio dawno nie było

Xbox Game Pass Ultimate

Wystartowała rewelacyjna promocja na abonament Xbox Game Pass Ultimate dla nowych orazpowracających użytkowników. 9 miesięcy subskrypcji można teraz kupić za 170 zł, co równa się obniżce o ponad 70% względem ceny regularnej. Do skorzystania z oferty konieczne jest użycie VPN-a, ale to bardzo proste – całość opisujemy poniżej, krok po kroku. Dawno nie było tak tanio!

9 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 170 zł (567 zł) dla nowych i powracających użytkowników

Aby zgarnąć 9 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 170 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem, kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

Trzeba uczciwie przyznać, że od dawna abonamentu Xbox Game Pass Ultimate nie można było kupić aż tak tanio. Ceny niestety ciągle idą w górę, dlatego zainteresowanym radzimy się spieszyć – wszak 9 miesięcy XGPU za 170 zł to świetna cena, która na pewno nie potrwa wiecznie!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.