OKAZJA: 9 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 190 zł! Subskrypcja blisko 67% taniej

Xbox Game Pass Ultimate

Ruszyła bardzo dobra promocja na abonament Xbox Game Pass Ultimate dla nowych i powracających użytkowników. Aktualnie 9 miesięcy subskrypcji można kupić za jedyne 190 zł, co równa się obniżce bliskiej 67% względem ceny regularnej. Do skorzystania z oferty konieczne jest użycie VPN-a, ale to bardzo proste – całość opisujemy poniżej, krok po kroku.

9 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 190 zł (567 zł) dla nowych i powracających użytkowników

Aby zgarnąć 9 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 190 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem, kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

Promocja jest ograniczona czasowo, więc zainteresowanym radzimy się spieszyć. To obecnie absolutnie najtańsza oferta na zakup 9 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate! Ktoś się skusi? Napiszcie w komentarzach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.