Alan Wake 2 za darmo przy zakupie kart oraz komputerów z RTX 40! Nvidia rusza z ciekawą promocją

GeForce RTX Alan Wake 2

AMD rozdaje Starfield przy zakupie kart graficznych Radeon i procesorów Ryzen, a natomiast Intel dorzuca do swoich podzespołów Assassin’s Creed Mirage i Nightingale. Nvidia nie pozostaje w tyle i właśnie ogłosiła, że przy zakupie wybranych kart z rodziny RTX 40 oraz wyposażonych w nie gotowców i laptopów dostaniemy Alan Wake 2.

Skorzystaj z ograniczonej czasowo promocji i odbierz grę Alan Wake 2 przy zakupie objętych promocją komputerów i kart graficznych z układami GeForce RTX 4090, 4080, 4070 Ti lub 4070 oraz laptopów z układami graficznymi RTX 4090, 4080 lub 4070 do laptopów.

Opis promocji na Alan Wake 2 z oficjalnej strony Nvidii

Oferta jest dostępna m.in. w Media Expert. Zgodnie z informacjami elektromarketu, aby odebrać grę, należy wykonać poniższe kroki:

Poniżej zamieściliśmy 5 najpopularniejszych ofert objętych promocją:

Produkty Nvidia RTX 40 z gratisowym Alan Wake 2

Akcja potrwa od 10 października do 13 listopada 2023 roku. Pełną listę podzespołów oraz laptopów i komputerów, które się do niej kwalifikują, można znaleźć w tym miejscu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.