Amiga The A500 Mini dostępna za 489 zł

Amiga The A500 Mini

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się ciekawa oferta dla retro graczy. Konsola Amiga The A500 Mini została bowiem przeceniona o 50 zł i kosztuje teraz 489 zł. Sprzęt jest ukłonem dla fanów klasycznej Amigi 500 i posiada 25 preinstalowanych gier z tego okresu. Co więcej, jego architektura nie jest zamknięta, co umożliwia uruchamianie kolejnych produkcji arcade przez pendrive.

Kup Amiga The A500 Mini

Dostawa kurierem do domu lub do paczkomatów inPost jest darmowa. Bez żadnych dodatkowych kosztów konsolę odbierzemy też w sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.