Smartwatch Apple Watch SE 2022 GPS + Cellular 40 mm dostępny w promocji za 1149 zł (450 zł taniej)

Apple Watch SE 2022 GPS 40 mm

W sklepie Media Markt wystartowała ciekawa promocja na smartwatche Apple Watch SE 2022. Promocją zostały objęte różne warianty, a wersję GPS + Cellular 40 mm można obecnie kupić za 1149 zł, czyli aż 450 zł mniej w stosunku do ceny podstawowej. Nie podano szczegółów dotyczących czasu trwania promocji, dlatego radzimy się pospieszyć! Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Apple Watch SE 2022 GPS + Cellular

Kup Apple Watch SE 2022 GPS

Darmowa dostawa kurierem do domu, automatu paczkowego lub punktu odbioru. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Markt.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.