Assassin’s Creed: Antiquity Pack na Xboxy za 20 zł! Zgarnij pakiet dwóch RPG-ów nawet… 380 zł taniej

Assassin's Creed Antiquity Pack

W dwóch popularnych sklepach z kluczami pojawiła się genialna oferta na Assassin’s Creed: Antiquity Pack. Dwie części z tej serii (Origins i Odyssey) w wydaniu na Xboxy (Xbox One, Xbox Series X|S) można obecnie kupić za ok. 20 zł, czyli aż 380 zł taniej względem ceny w Xbox Store. Aby dokonać zakupu za tak niewielkie pieniądze, czytaj dalej.

Assassin’s Creed: Antiquity Pack tanio na konsole Xbox One i Xbox Series X|S – gra już od 20 zł

Assassin’s Creed: Antiquity Pack to pakiet dwóch rewelacyjnych gier, które wystarczą na dziesiątki, a nawet setki godzin dobrej zabawy. W tej cenie zdecydowanie warto ją kupić — klucze wyprzedają się bardzo szybko, dlatego nie warto odkładać zakupów na później. Nic, tylko brać!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.