Pudełkowe Assassin’s Creed Mirage Launch Edition na konsole PlayStation i Xbox za 164 zł

Assassin's Creed Mirage Launch Edition

W sklepie EURO RTV AGD pojawiła się dobra oferta na grę Assassin’s Creed Mirage. Pudełkowe wydanie w wersji Launch Edition jest teraz dostępne w cenie 164 zł. Produkt zawiera podstawową grę, mapę Bagdadu oraz zestaw 3 litografii.

Kup Assassin’s Creed Mirage Launch Edition

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.