Assassin’s Creed Mirage Launch Edition (Xbox One, Xbox Series X|S) dostępne za 104,99 (ok. 65 zł taniej)

Assassin's Creed Mirage Launch Edition Xbox

W sklepie Media Expert wystartowała promocja na Assassin’s Creed Mirage Launch Edition w wersji pudełkowej na konsole Xbox. Grę można obecnie kupić za 104,99 zł, czyli ok. 65 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej.

Niestety nie podano szczegółów dotyczących czasu trwania promocji. Edycja zawiera podstawową grę, fizyczną mapę Bagdadu oraz trzy specjalne litografie.

Kup Assassin’s Creed Mirage Launch Edition (Xbox One, Xbox Series X|S)

Darmowa dostawa kurierem do domu, Paczkomatu InPost lub automatu DPD Pickup. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.