OKAZJA ROKU?! Pakiet Assassin’s Creed Mirage & Valhalla na Xboxy dostępny za 100 zł (aż 370 zł taniej!)

assassins creed mirage valhalla bundle za 100 zl

W sklepach pojawiła się rewelacyjna promocja na pakiet dwóch gier: Assassin’s Creed Mirage oraz Assassin’s Creed Valhalla. Zestaw dwóch najnowszych odsłon Assassin’s Creed w wersji na Xboxy można obecnie kupić już za ok. 100 zł. To kapitalna cena, obok której nie można przejść obojętnie.

Brzmi dobrze? Czytaj dalej! Krok po kroku wyjaśniamy, jak kupić ten bundle w tak dobrej cenie.

Assassin’s Creed Mirage & Assassin’s Creed Valhalla Bundle tanio na konsole Xbox One i Xbox Series X|S – gra już od 20 zł

Aby zgarnąć Assassin’s Creed Mirage & Assassin’s Creed Valhalla Bundle za ok. 100 zł, kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

Assassin’s Creed Mirage & Assassin’s Creed Valhalla Bundle to pakiet dwóch najnowszych gier z serii Assassin’s Creed, które mogą wystarczyć nawet na setki godzin dobrej zabawy. Za 100 zł nie ma się nawet co zastanawiać, jeżeli posiadasz Xboxa One lub Xbox Series X|S. Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego tym bardziej nie warto zwlekać.

Ktoś się skusi? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.