Assassin’s Creed Odyssey Gold Edition na Xboxy dostępne za… 14 zł! Kup grę ze wszystkimi DLC za grosze

Assassin's Creed Odyssey Gold Edition

W sklepach ruszyła świetna promocja, w ramach której można kupić Assassin’s Creed Odyssey Gold Edition na Xboxa One i Xbox Series X|S już za ok… 14 zł. To okazja tak dobra, że nawet nie wiemy, co powiedzieć. Za takie grosze aż szkoda nie skorzystać!

PS. „Gold Edition” to pełna wersja gry oraz wszystkie dodatki.

Assassin’s Creed Odyssey Gold Edition w promocji na konsole Xbox

Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a rozwinie się odpowiedni sposób na tani zakup Assassin’s Creed Odyssey Gold Edition na Xboxa.

Powiedzmy sobie wprost: Assassin’s Creed Odyssey Gold Edition na Xboxy za ok. 14 zł to rozbój w biały dzień. Za te pieniądze zdecydowanie warto się skusić, bo podstawowa wersja gry i wszystkie dodatki to nawet ponad 100 godzin dobrej zabawy.

Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.