Assassin’s Creed The Ezio Collection na Xboxy i Nintendo Switch w promocji od 53 zł (taniej nawet o 147 zł)

Assassin's Creed The Ezio Collection

W Instant Gaming pojawiła się właśnie ciekawa promocja na Assassin’s Creed The Ezio Collection. Za zestaw trzech gier z tytułowym bohaterem zapłacimy teraz od 53 zł. Oferta dotyczy wydań na Xboxa One, Xboxy Series X|S i Nintendo Switch.

Kup Assassin’s Creed The Ezio Collection

Brak dodatkowych prowizji ze strony sklepu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.