MEGA OKAZJA: Assassin’s Creed Unity na Xboxy dostępne za 7,50 zł! Świetna gra Ubisoftu jak za darmo

Assassin's Creed: Unity

Sklep Instant Gaming właśnie ruszył z bardzo dobrą promocją na grę Assassin’s Creed Unity w wersji na Xbox One i Xbox Series X|S. Za udaną przygodę Ubisoftu posiadacze Xboxów muszą teraz zapłacić jedynie 7,48 zł. Co tu dużo mówić: warto!

Kup Assassin’s Creed Unity

Brak prowizji za płatność kartą. Klucz można aktywować na reedem.microsoft.com lub bezpośrednio na konsoli (VPN nie jest wymagany)

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.