Assassin’s Creed: Valhalla Complete Edition na Xboxy za 32 zł! Kup grę nawet… 116 zł taniej niż na promocji

Assassin's Creed: Valhalla Complete Edition

Właśnie wystartowała świetna promocja na Assassin’s Creed: Valhalla. Wydanie Complete Edition, zawierające wszystkie możliwe dodatki i rozszerzenia na Xboxy (Xbox One, Xbox Series X|S) można obecnie kupić za ok. 32 zł, czyli aż 562 zł taniej względem oficjalnej ceny w Xbox Store.

Co ciekawe, wspomniana cena jest również 116 zł niższa niż w przypadku zakupu gry na ogromnej promocji w tym samym sklepie. Chcesz zgarnąć hit Ubisoftu za tak niewielkie pieniądze? W takim razie czytaj dalej.

Assassin’s Creed: Valhalla Complete Edition tanio na konsole Xbox One i Xbox Series X|S – gra już od 32 zł

Aby zgarnąć Assassin’s Creed: Valhalla Complete Edition za ok. 32 zł, kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

Assassin’s Creed: Valhalla Complete Edition to rewelacyjna szansa na przeżycie masy przygód w świecie wikingów. Nie da się również ukryć, że w tej cenie zdecydowanie warto ją kupić. Klucze wyprzedają się na pniu, dlatego nie warto odkładać zakupów na później!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.