Assassin’s Creed Valhalla na PS5 + do 3 miesięcy usług Apple (TV+, Arcade, Music) gratis za 69 zł

Assassin's Creed Valhalla PS5

W Media Expert można dorwać w fajnej cenie Assassin’s Creed Valhalla na PS5. Gra kosztuje tam w wydaniu pudełkowym zaledwie 69 zł. Co więcej, do zakupu dostaniemy aż do 3 miesięcy usług Apple TV+, Music i Arcade za darmo.

Aktywacja dostępu do usług odbywa się poprzez rejestrację produktu na tej stronie.

Kup Assassin’s Creed Valhalla

Cena dostawy gry zaczyna się od 7,99 zł. Odbiór w sklepie stacjonarnym Media Expert jest darmowy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.