Przenośna konsola ASUS ROG Ally dostępna od 66 zł miesięcznie! Mega okazja w ratach 0%

ASUS ROG Ally

W sklepie RTV EURO AGD można aktualnie kupić przenośną konsolę ASUS ROG Ally od 66 zł miesięcznie w ratach 0%. To świetna promocja, jeżeli ktoś nie chce płacić od razu całej ceny. Co ciekawe, decydując się na zakup na raty, pierwsze zobowiązanie możesz uregulować dopiero w sierpniu!

Kup ASUS ROG Ally

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Nie da się ukryć, że sklep przygotował naprawdę fajną ofertę – mimo że 30 rat to całkiem dużo, po wybraniu tej opcji zakupu najlepiej od razu ustawić sobie na koncie przelew cykliczny, aby zobowiązanie spłacało się samo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.