ASUS ROG Ally (AMD Ryzen Z1) + Xbox Game Pass na 3 miesiące dostępne w promocji za 2298 zł (taniej o 200 zł)

Asus Rog Ally

Sklep RTV Euro AGD wystartował okazją, na którą czekać mogło wielu fanów przenośnego gamingu. ASUS ROG Ally wyposażony w procesor AMD Ryzen Z1 wraz z 3-miesięcznym dostępem do Xbox Game Pass można bowiem kupić już za 2298 zł. Oferta obowiązuje do 21 stycznia 2024 roku, ale zainteresowanie może być na tyle duże, że zainteresowani powinni się pośpieszyć.

Kup ASUS ROG Ally + Xbox Game Pass na 3 miesiące

Przy zakupie dostawa do domu jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.