Asus ROG Ally Z1 dostępny za 2039 zł! Świetna okazja na przenośną maszynkę do grania

Asus Rog Ally

Sklep RTV Euro AGD wystartował z arcyciekawą promocją, która zdecydowanie powinna zainteresować każdego, kto rozważa zakup własnej przenośnej maszynki do grania. Asus ROG Ally Z1 można nabyć za 2039 zł, czyli o 109 zł taniej względem ceny katalogowej. Oferta trwa do końca dzisiejszego dnia lub wyczerpania zapasów, a tych jest tylko 7 sztuk.

Kup Asus ROG Ally Z1

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 30 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.