Klawiatura mechaniczna ASUS ROG Falchion RX Low Profile RX Red dostępna za 699 zł (200 zł taniej)

ASUS ROG Falchion RX Low Profile RX Red

Sklep RTV EURO AGD rozpoczął promocję na klawiaturę mechaniczną ASUS ROG Falchion RX Low Profile RX Red. Świetne peryferium można obecnie kupić za 699 zł, co równa się obniżce o 200 zł względem ceny regularnej. To naprawdę rewelacyjna klawiatura, która w tej cenie będzie bardzo dobrym wyborem.

Kup ASUS ROG Falchion RX Low Profile RX Red

Specyfikacja klawiatury prezentuje się następująco:

  • Typ: mechaniczna
  • Przełączniki dla graczy: Asus ROG RX Red
  • Podświetlanie klawiszy: tak
  • Waga: 595 g

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD również. Klawiaturę można też kupić nawet na 20 rat 0% po 34,95 zł miesięcznie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.