Monitor Asus TUF Gaming VG279QM1A (27″, 1080p, 280 Hz) dostępny za 1199,99 zł (taniej o 200 zł)

Asus TUF Gaming VG279QM1A

W sklepie Media Expert pojawiła się całkiem ciekawa promocja na zakup dość dobrego monitora gamingowego, który powinien przypaść do gustu wszystkim entuzjastom esportu. ASUS TUF Gaming VG279QM1A dostępny jest za 1199,99 zł, czyli 200 zł taniej względem regularnej ceny. Oferta obowiązuje do 4 lipca 2024 roku, więc radzimy się pośpieszyć.

Kup Asus TUF Gaming VG279QM1A

Specyfikacja tego monitora prezentuje się następująco:

  • Ekran: 27″, 1920 × 1080, IPS
  • Odświeżanie: 280 Hz
  • Czas reakcji matrycy: 1 ms [GTG]
  • Jasność ekranu: 300 cd/m2 (SDR)
  • Złącza: AC-in (wejście zasilania) – 1 szt., DisplayPort 1.4 – 1 szt., HDMI 2.0 – 2 szt., USB Service – 1 szt., Wyjście słuchawkowe – 1 szt.

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.