Backpack Battles na PC dostępne za 43,39 zł. Najnowszy hit Steama w atrakcyjnej cenie

Backpack Battles

W sklepie Instant Gaming pojawiła się wyjątkowo ciekawa oferta na grę, która w ostatnim czasie zaczęła zyskiwać sporą popularność na Steamie. Backpack Battles można nabyć już za 43,39 zł, czyli 22% taniej względem ceny regularnej. Biorąc pod uwagę, że mowa o całkiem interesującej w dobrej cenie warto się nią zainteresować.

Kup Backpack Battles

Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.