Pudełkowe wydanie Beyond a Steel Sky Beyond a Steel Book Edition na Nintendo Switch za 119 zł

Beyond a Steel Sky Beyond a Steel Book Edition

W ofercie sklepu RTV EURO AGD znajdziemy Beyond a Steel Sky Beyond a Steel Book Edition w dobrej cenie. Specjalne, pudełkowe wydanie gry na Nintendo Switch jest teraz dostępne w cenie 119 zł. Wydanie zawiera pełną wersję gry, ekskluzywny steelbook z komiksowymi grafikami Dave’a Gibbonsa, kod na cyfrową wersję ścieżki dźwiękowej oraz arkusz naklejek.

Kup Beyond a Steel Sky Beyond a Steel Book Edition

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.