Bezprzewodowe słuchawki SteelSeries Arctis Nova 7 dostępne za 649 zł!

SteelSeries Arctis Nova 7

Sklep RTV Euro AGD wystartował z ciekawą promocją na bezprzewodowe słuchawki SteelSeries Arctis Nova 7. Podstawowa cena sprzętu wynosi 699 zł, więc mamy do czynienia z obniżką wynoszącą 50 zł.

Kup SteelSeries Arctis Nova 7

Dostawa kurierem i do Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Sprzęt można też kupić nawet na 10 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.