Bezprzewodowy kontroler 8BitDo Ultimate Bluetooth ze stacją ładującą dostępny w promocji za 279 zł

Kontroler 8BITDO Ultimate Bluetooth

Świetny kontroler bezprzewodowy 8BitDo Ultimate Bluetooth z gałkami z efektem Halla jest aktualnie dostępny w promocji w Media Expert. Sprzęt jest kompatybilny z PC, Nintendo Switch oraz urządzeniami z systemem Android. Kupimy go za 279 zł, czyli 40 zł mniej.

Kup bezprzewodowy kontroler 8BitDO Ultimate Bluetooth ze stacją ładującą

Dostawa do domu kurierem lub do Paczkomatu inPost jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Cena z kodem obowiązuje do końca dnia (19.09.2023) do godziny 23:59, dlatego warto się pospieszyć!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.