Biurko gamingowe Ultradesk FRAG V3 140 cm w promocji za 319 zł (z 479 zł)! Oszczędź aż 160 zł

Ultradesk FRAG V3 140cm biurko

W RTV EURO AGD ruszyła bardzo dobra promocja na biurko gamingowe Ultradesk FRAG V3 (140 cm). Mebel można obecnie kupić za 319 zł, co jest obniżką o 160 zł względem ceny regularnej (479 zł). Za te pieniądze zdecydowanie warto – to naprawdę porządne biurko!

Kup Ultradesk FRAG V3

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Biurko można też kupić nawet na 30 rat 0% z pierwszą płatnością odroczoną aż do sierpnia. Wówczas miesięczna rata wyniesie tylko 10,63 zł, co można ustawić jako przelew cykliczny na koncie, aby móc zapomnieć o tym zobowiązaniu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.