Biurko Ultradesk LEVEL V2 140 x 68 cm w promocji za 699 zł (120 zł taniej)

ultradesk level v2

W sklepie RTV EURO AGD pojawiła się świetna oferta na gamingowe biurko. Ultradesk LEVEL V2 (czerwony) z blatem o wymiarach 140 x 68 cm i elektryczną regulacją zakupimy teraz w cenie 699 zł przy użyciu kodu widocznego w poniższym boxie. Promocja potrwa do 2.10.2023, godz. 23:45 lub do wyczerpania puli kodów.

Kup Ultradesk LEVEL V2

Dostawa kurierem jest darmowa. Możliwe jest również rozłożenie zakupu na raty 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.