Dziś premiera Call of Duty: Modern Warfare 3! Kup grę na Xboxa nawet 75 zł taniej w Instant Gaming

modern warfare 3 instant gaming

Dzisiaj premiera Call of Duty: Modern Warfare 3, czyli jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Produkcja zespołu Activision Blizzard zapowiada się niezwykle ciekawie, ale niestety jej regularna cena jest – delikatnie mówiąc – wysoka. Na szczęście w Instant Gaming grę można kupić dużo taniej, bo sklep przygotował rewelacyjną promocję i to już na dzień premiery MW3 na rynku.

Call of Duty: Modern Warfare 3 tanio w Instant Gaming na Xboxa i PS5

modern warfare 3 instant gaming
Call of Duty: Modern Warfare 3 w Instant Gaming

Instant Gaming to jeden z największych sklepów z grami na świecie. Dzięki swojej pozycji firma może oferować niektóre produkcje dużo taniej niż konkurencja i tak też jest z Call of Duty: Modern Warfare 3. Cena regularna edycji standardowej potencjalnego hitu Activision Blizzard to 349 zł, jednak we wspomnianym sklepie grę na Xboxa (Xbox One, Xbox Series X|S) kupimy już od 282 zł, a na PlayStation od 278 zł. To bardzo duża obniżka, a jeszcze więcej zaoszczędzimy na wersji Vault Edition!

Kup Call of Duty: Modern Warfare 3

Trzeba przyznać, że oferta jest świetna – wszak 75 zł (w przypadku wyboru Edycji Skarbca na Xboxa) piechotą nie chodzi. Jeżeli planowaliście zakup Call of Duty: Modern Warfare 3 na Xbox One, Xbox Series X|S lub PS5, to warto się pospieszyć. Liczba kluczy w promocji na Instant Gaming jest ograniczona, dlatego mogą się wyprzedać w każdej chwili.

Czym różni się Call of Duty: Modern Warfare 3 Edycja Międzygeneracyjna od Edycji Skarbca?

Różnic pomiędzy tymi dwoma edycjami jest kilka. Wyszczególniliśmy je w tabelce poniżej.

Edycja MiędzygeneracyjnaEdycja Skarbca
Pełna wersja gry w wersji na Xbox One i Xbox Series X|S lub PS4 i PS5Pełna wersja gry w wersji na Xbox One i Xbox Series X|S lub PS4 i PS5
Pakiet operatora: Nemesis
Dwa skarbce broni
Karnet bojowy
1100 punktów COD
Możliwość pominięcia 50 poziomów
Pakiet operatora: Soap

Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy skusicie się na zakup własnego egzemplarza Call of Duty: Modern Warfare 3! A jeśli tak, to którą edycję wybieracie – Międzygeneracyjną czy Skarbca?

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.