Chłodzenie AiO Endorfy Navis F360 dostępne za 399 zł (taniej o 120 zł)

Endorfy Navis F360

W sklepie Media Expert dostępna jest niezwykle ciekawa promocja na zakup chłodzenia wodnego do procesora od bardzo uznanej marki. Endorfy Navis F360 dostępne jest bowiem za 399 zł, czyli 120 zł taniej względem ceny katalogowej. Oferta obowiązuje do 12 maja, więc zainteresowani powinni się śpieszyć.

Kup chłodzenie Endorfy Navis F360

Specyfikacja tego chłodzenia prezentuje się następująco:

  • Kompatybilność: 2066, 2011-3, 2011, 1700, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150, AM4, AM5
  • Rodzaj chłodzenia: Wodne
  • Liczba/ średnica wentylatorów: 3 x 120mm
  • Kolor: Czarny

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.