Chłodzenie MSI MEG CoreLiquid S360 dostępne za 949 zł (taniej o 200 zł)

MSI MEG CoreLiquid S360

W sklepie RTV Euro AGD dostępna jest całkiem ciekawa promocja na zakup potężnego chłodzenia procesora, w dość dobrej cenie. MSI MEG CoreLiquid S360 nabyć można już za 949 zł, co stanowi obniżkę o 200 zł względem ceny regularnej. Jeśli więc ktoś potrzebuje zapanować na swoim rozgrzanym CPU, to zdecydowanie warto się zastanowić.

Kup MSI MEG CoreLiquid S360

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.