Obudowa Corsair 5000D dostępna w promocji za 399 zł (możliwe 379,05 zł)

Corsair 5000D

W sklepie Media Expert wystartowała promocja na Corsair 5000D. Obudowę można obecnie kupić za 399 zł, czyli aż 350 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 24.06.2024 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Płatność można rozłożyć na raty 0%, a za sprawą zwrotu pierwszej z nich do banku cena spada do 379,05 zł.

Kup Corsair 5000D

Darmowa dostawa kurierem do domu. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.