Słuchawki przewodowe Corsair HS50 Pro Stereo Carbon w promocji za 179 zł (taniej o 70 zł)

Corsair HS50 Pro Stereo Carbon

W sklepie RTV EURO AGD czeka ciekawa oferta na przewodowe słuchawki. Corsair HS50 Pro Stereo Carbon CA-9011215-EU są teraz dostępne w promocji za 179 zł przy użyciu kodu podanego w boxie poniżej. Słuchawki są kompatybilne z konsolami PlayStation, Xbox, Nintendo Switch oraz z PC.

Kup Corsair HS50 Pro Stereo Carbon

Promocja potrwa do 14 września 2023 roku do godziny 23:45 lub do wyczerpania puli kodów. Dostawa kurierem lub do Paczkomatu InPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.