Słuchawki przewodowe Corsair HS65 Surround Carbon dostępne w promocji za 279 zł (taniej o 60 zł)

Corsair HS65 Surround Carbon

W sklepie RTV EURO AGD dostaniemy obecnie słuchawki przewodowe w obniżonej cenie. Model Corsair HS65 Surround Carbon jest dostępny za 279 zł przy podaniu kodu widocznego w poniższym boxie. Promocja potrwa do 21 stycznia 2024.

Kup Corsair HS65 Surround Carbon

Specyfikacja słuchawek wygląda następująco:

  • Typ: przewodowe, nauszne
  • Pasuje do: PC/laptop, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch
  • Typ podłączenia: jack 3,5 mm / USB
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.