Klawiatura mechaniczna Corsair K70 RGB TKL w promocji za 509 zł (możliwe 475 zł w ratach 0%)

Corsair K70 RGB TKL

W sklepie RTV EURO AGD znajdziemy teraz dobrą okazję na zakup klawiatury mechanicznej. Corsair K70 RGB TKL dostaniemy aktualnie w cenie 509 zł przy użyciu kodu widocznego w poniższym boxie. Przy zakupie na raty 0%, cena obniży się do 475,06 zł.

Kup Corsair K70 RGB TKL

Specyfikacja sprzętu prezentuje się następująco:

  • Typ: mechaniczna
  • Typ podłączenia: USB, przewodowa
  • Przełączniki dla graczy: Cherry MX Red
  • Podświetlenie klawiszy: tak

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa. Promocja potrwa do 23 grudnia 2023.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.