Fotel gamingowy Corsair TC100 RELAXED w promocji za 699 zł (możliwe 652,40 zł w ratach 0%)

Corsair TC100 RELAXED

Sklep RTV EURO AGD przygotował dobrą ofertę dla zainteresowanych kupnem nowego fotela gamingowego. Model Corsair TC100 RELAXED dostępny jest aktualnie w cenie 699 zł przy użyciu kodu widocznego w boxie poniżej. Przy zakupie na raty 0% cena spada do 652,40 zł.

Kup Corsair TC100 RELAXED

Dane techniczne prezentują się następująco:

  • Maksymalne obciążenie: 120 kg
  • Materiał: stal, tkanina
  • Kolor: czarno-szary

Dostawa kurierem jest darmowa. Promocja potrwa do 23 grudnia 2023.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.