Crash Bandicoot Crashiversary Bundle na Xboxy dostępne za 40 zł! Zgarnij trzy gry nawet… 500 zł taniej

Crash Bandicoot Crashiversary Bundle

W dwóch popularnych sklepach z kluczami pojawiła się fantastyczna okazja na Crash Bandicoot Crashiversary Bundle. Pakiet trzech gier (Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Crash Team Racing Nitro-Fueled, Crash Bandicoot 4: It’s About Time) w wydaniu na Xboxy (Xbox One, Xbox Series X|S) można obecnie kupić za ok. 40 zł, czyli aż 500 zł względem ceny bez promocji w Xbox Store. Aby dokonać zakupu za tak niewielkie pieniądze, czytaj dalej.

Crash Bandicoot Crashiversary Bundle tanio na konsole Xbox One i Xbox Series X|S – gra już od 40zł

Aby zgarnąć Crash Bandicoot Crashiversary Bundle za ok. 40 zł, kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

Crash Bandicoot Crashiversary Bundle to genialny zestaw odświeżonych produkcji z jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier. Jeżeli więc chcemy na wiele godzin zagłębić się w produkcje z sympatycznym jamrajem w roli głównej, nie pozostaje nam nic innego, jak kupić klucz w promocyjnej cenie! Klucze wyprzedają się na pniu, dlatego nie polecamy odkładać zakupów na później.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.