Cult of the Lamb na PC dostępne za 45,61 zł (ok. 45 zł taniej)

Cult of the Lamb

W sklepie Instant Gaming możemy znaleźć świetną okazję na grę Cult of the Lamb w wersji na Steam. Tytuł można obecnie zgarnąć za 45,61 zł, czyli aż 45 zł taniej w stosunku do obecnej ceny na tej platformie. Od niedawna na wspomnianej stronie można również płacić kodem BLIK.

Kup Cult of the Lamb (PC)

Brak dodatkowych prowizji za płatność.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.